Mišíkova 256
031 05 Liptovský Mikuláš, Slovensko
421904182300
421902200180
liptov@atour.sk
info@apartmanylenko.sk

Aktuality z regiónu


Tropický Silvester 2017 v Tatralandii

Oslávte poslednú noc v roku netradične – v trópoch! Tatralandia  31. 12. 2017 pripravila veľkolepú  oslavu konca roka. Zažite pravú silvestrovskú atmosféru a oslavu ukončenia roka v bazénoch, na toboganoch a v rytmoch známej slovenskej kapely HEX.
Silvester v Tatralandii prepojí netradičný priestor  na oslavu Silvestra – bazény, tobogany a  sauny  – s pestrými tanečnými vystúpeniami a magickou UV light show s hulahop kruhmi z tanečnej skupiny Dreamdancers ,ktorá poskytne neopakovateľný zážitok pre každého návštevníka. Pole dance v trópoch? Áno, aj to prinesie netradičný Silvester v Tatralandii.

Počas celého večera sa o dobrú zábavu postará  DJ Martin Cehelský a Bongoman Elizz a pre malých aj veľkých je pripravené množstvo súťaží a  hier. Veľkolepým vyvrcholením starého roka je koncert skupiny Hex, ktorých hity si môžete vychutnať priamo z bazéna. A k Novoročným oslavám neodmysliteľne patrí obľúbená tombola a samozrejme ohňostroj!

 

Silvester v Aquapark Tatralandia - Apartmány Lenko / Ubytovanie na Liptove

 

* Silvestrovský program prebieha v čase od 18:00 – 04:00 hod.

* Deti do nedovŕšených 12 rokov v sprievode platiacej dospelej osoby majú vstup GRÁTIS! Maximálne 2 deti na 1 dospelú osobu.

* Vstupenka na Silvester zahŕňa vstup Tropical Packet (6 toboganov a šmýkačiek, 10 bazénov, kryté komplexy Tropical Paradise a Ostrov Pirátov z karibiku, vonkajšie termálne bazény, parkovanie, skrinku), a celovečerný silvestrovský program – koncert skupiny HEX, UV light show, tanečné vystúpenia, ohňostroj.

 

Priamo na mieste si môžete kúpiť zľavnené aquapasy do Tatralandie či Bešeňovej. Do oboch aquaparkov premáva bezplatný autobus, ktorého zastávku nájdete 300 metrov od ubytovacieho zariadenia.

Share

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *